Gala podsumowująca „Konkurs na najlepszą pracę doktorską i habilitacyjną w zakresie nauk prawnych”

2019-06-12

Miło nam poinformować, że organizowany przez Wydawnictwo Instytutu Wymiaru Sprawiedliwości „Konkurs na najlepszą pracę doktorską i habilitacyjną w zakresie nauk prawnych” został zwieńczony uroczystą galą, która miała miejsce w ubiegły piątek w siedzibie IWS. Jesteśmy mile zaskoczeni liczbą zgłoszeń oraz wysokim i wyrównanym poziomem przesłanych prac. Napełnieni dzięki Państwu pozytywną energią, z optymizmem myślimy o kolejnej, drugiej edycji konkursu. Pragniemy podziękować wszystkim osobom zaangażowanym zarówno w organizację i przebieg konkursu, jak i samej uroczystości. Wielkie brawa dla Kapituły konkursu oraz wszystkich uczestników. Mamy nadzieję, że w jeszcze szerszym gronie spotkamy się w przyszłym roku. Pozdrawiamy i zachęcamy do obejrzenia gali finałowej.


Jubileuszowy rok 2018

2019-03-20

Jubileuszowy rok 2018 – symbolizujący stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości – jest dobrym momentem na przypomnienie, jak istotne dla państwa są instytucje wymiaru sprawiedliwości.


Instytut Wymiaru Sprawiedliwości na liście wydawnictw naukowych

2019-01-18

Z dumą pragniemy poinformować, że Instytut Wymiaru Sprawiedliwości znalazł się w wykazie wydawnictw naukowych, opublikowanym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Oznacza to, że recenzowane monografie naukowe wydane przez IWS uzyskają 80 punktów.